Skin Story

ПРО ПРОЄКТ

Привіт, я Таня Шалагина, організатор освітнього проєкту Skinstory. Цей проєкт — платформа навчальних вебінарів (онлайн лекцій) з косметології і суміжних з нею дисциплін. Головною ідеєю проєкту я бачу постійне, але головне, зручне за часом підвищення кваліфікації косметологів або придбання нових знань людьми, що цікавляться косметологією — вебінар доступний будь-якій людині з будь-якої точки світу, де є інтернет, а наявність записів дозволяє слухати його стільки разів, скільки необхідно для повного засвоєння матеріалу.

Лектори вебінарів SkinStory — це лідери думок у своїх сферах, досвідчені косметологи та лікарі, талановиті викладачі, вчені, хіміки-технологи, тобто люди, думкам яких можна довіряти.

Таня Шалагіна
Автор і організатор проєкту
Менеджер проєкту — Олена Хмара, професійний маркетолог, людина яка забезпечує супровід клієнтів, технічну підтримку, а також маркетингову складову проєкту. Також у Олени ви можете отримати онлайн-консультацію з питань підбору вебінару на цікаву для вас тему, пишіть Олені в директ на наших соціальних сторінках, або в месенджери Viber, WhatsApp, Telegram на номер +38067 62 77 023

Олена Хмара
Менеджер проєкта

Вебінари доступні для онлайн участі і в запису.
У чому принципова відмінність?
1) Ті, хто придбають вебінар для онлайн участі отримають запис вебінара, а також доступ для читання презентації лектора вже на наступний день після проведення.
2) Ті, хто придбають запис вебінару — отримують тільки відео-запис лекції.
3) Запис вебінару коштує стільки ж, скільки й висока ціна (останній тиждень) за онлайн участь, тому якщо ви встигли на низьку ціну, навіть не приєднавшись до трансляції — по грошах це найвигідніше.
4) Ми можемо забезпечити перегляд запису і презентації протягом 2-х років після їх придбання, але не більше.

Інформація для тих, хто оплачує не з України: всі ціни на продукти наведені в гривнях, так вимагає закон нашої країни, в описі вебінару є орієнтовна ціна в Євро, вона приблизна, так як курс постійно стрибає. Сплачуйте в гривнях, і банк автоматично перерахує курс. Якщо у вас виникають труднощі, не зволікайте і звертайтеся до організаторів.

Важливо:
1) Усі вебінари проходять російською мовою, вебінари англійською мовою виділяються окремо.
2) Посилання на трансляцію приходить не пізніше ніж за 30 хвилин до трансляції
3) Будьте уважні при заповненні анкети: помилка в імейл-адресі призведе до того, що посилання на трансляцію не прийде. Якщо ви за 30 хвилин не отримуєте посилання — відразу ж пишіть організаторам.

Щиро бажаємо вам приємного, і головне, корисного перегляду!
Команда вебінарів Skinstory Education_
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон